Auto je největší poklad v domácnosti. A víte proč? V životě je mnoho důležitých věcí, ale auto je mnohem víc důležité, než si sami dokážete myslet. Auto je totiž velmi velký pomocník. Auto člověka všude zaveze. Auto je velký poklad, protože můžete jet na výlet, na nákup, k lékaři nebo kamkoliv na výlet. Autu v dnešní době málokdo odolá, protože auto je velmi důležité. Já popravdě bych to bez auta nezvládla. Vzhledem k tomu, že mám malé dítě, tak potřebuji auto každý den. Se synem se všude dostanu, nemusím se s ničím omezovat. Můžu si synem zajet, kam se nám zrovna zlíbí. Prostě je to naprosto super.

Auto

Syn je od narození zvyklý jezdit v autě, takže je naučený na auto. Některé děti, které auto doma nemají, tak nejsou tak zvyklé a bývá jím třeba v autě špatně. Syn je zvyklý, tudíž si mohu dovolit kolik kilometrů chci a on je rád, protože v autě je spokojený. Takže věřte, že i maminkám, které jsou na rodičovské dovolené, tak za auto jsou velmi vděčné. Je to prostě taková dokonalost. Výhodou je, že s autem a dítkem si můžeme zajet kamkoliv ke svojí kamarádce. To je naprosto bezva. S autem se vůbec neomezujete ve svém osobním životě, a je to obrovská záchrana, když se potřebujete kamkoliv dostat.

Paní u auta

Nemusíte se s ničím stresovat, prostě sednete do auta a jedete, takže já ze svého pohledu si to rozhodně nemůžu vynachválit. Mě auto ve všem vždycky pomohlo a jsem za ně hrozně moc ráda. Když jedu na nákup, tak je to taky super, protože nemusím vozit syna v kočárku a dávat syna do kočárku. V obchodě využiji vozík, protože syn už bude mít skoro tři roky, a nákup který nakoupím, tak dávám do auta. Výhodou je, že nemusím s dítětem cestovat autobusem a spoléhat na nějaký určitý čas. Tohle je obrovská výhoda, které auto má. Já už se bez auta neobejdu, a využívám ho každý den. A jsem ráda. 

Back To Top