Bazén pro sport, relaxaci i na okrasu

Plastové bazény na míru Bazény Gluc již samy o sobě svým názvem sdělují každému z nás, že se jedná o řešení optimalizované danému prostředí i jeho velikosti. Jestliže si citlivě zvolíme parametry výchozí nabídky, bude to přesně to, o čem jsme možná snili řadu let. S bazény zhotovenými přesně podle požadavků zákazníka je to podobné, jako s oblečením – to si totiž můžete zakoupit v běžné konfekci a tak trochu se přizpůsobit rozměrům a střihu, anebo zcela zapomenout na kompromis a oděvy si nechat ušít u profesionální švadleny (anebo pochopitelně si ušít výrobek sami, pokud to dokážete).

bazén na míru

Bazén dle vašeho výběru může mít tvar obdélníka nebo oválu, anebo si zvolíte tvar neobvyklý, s různými variantami zakřivení stěn, přesně podle toho, aby vám tato koncepce zapadla do okolního prostředí. Bazény také mohou být zcela zapuštěné, anebo ukryté v zemi jen zčásti, o čemž se můžete například přesvědčit v některých přímořských letoviscích, kde bývají hotelové areály či kempy posazené ve svahu.

voda v bazénu

Co se týče velikosti, bazénky mohou být čistě relaxační, mohou být estetickým prvkem na zatravněné ploše pod terasou s posezením a mohou také sloužit alespoň zčásti sportovním účelům. V bazénech je možné provozovat kromě plavání i podvodní masáže, rehabilitační cviky, posilování a kondiční cvičení pro běžný každodenní život. Pobyt pod vodní hladinou milují děti i dospělí a nestává se příliš často, že by pobyt v bazénu někomu zevšedněl.

Bazény pro oslavy

Bazén se může stát velmi snadno vhodným terénem pro různé oslavy, ovšem pozor na alkoholické nápoje, které by vám tu mohly zkřížit plány. Slavit v bazénu se dobře daří každému, kdo má rád neformální prostředí, a kdo si rád s druhými povídá v těsné blízkosti. Bazény jsou také svým způsobem velmi intimní, vždyť tu stačí se pod vodou jen dotýkat kdekoli na těle i mimo erotogenní zóny a záhy se dva lidé sbližují mnohem rychleji, než na souši. Voda zkrátka dokáže zázraky a bourá bariéry vzájemného ostychu a antipatií.

Back To Top