Kdo někdy zažil balení na delší dovolenou, dokáže si představit, jak složité je na nic nezapomenout a do tašky opravdu umístit všechno, co bude na dovolené potřeba. Zároveň je však často složité vyřadit věci, bez kterých byste se s klidem dokázali obejít a vyhnout se tak tahání spousty zbytečností, které vlastně vůbec nepotřebujete a jen vám v zavazadle zabírají místo. V případě, že budete cestovat po zemi, máte balení, avšak stále jednodušší než při cestě vzduchem, kde je nutné dávat velký pozor na to, jaký objem kapalin si s sebou můžete vzít a často musíte sáhnout po cestovních baleních vašich oblíbených kosmetických produktů.

Západ slunce na pláži

Na co byste při balení kosmetické tašky tedy rozhodně neměli zapomenout? Při péči o vaše ústa se vám bude hodit zubní kartáček, pasta a ústní voda, pro některé osoby však doma nesmí zůstat zapomenuta ani dentální nit nebo různé druhy zubních kartáčků, protože s jedním si přece nemůžete vystačit. Do sprchy se vám bude hodit ručník a oblíbený sprchový gel, některé ženy tašku ještě doplní o tělové mléko. Pokud je dovolená delší, nezapomeňte ani na holítka a holicí pěnu. Žádná žena by také neměla doma zapomenout menstruační pomůcky – a ať už jsou to menstruační kalhotky, vložky, tampony nebo kalíšek, možná jejich přítomnost nakonec opravdu oceníte.

Dekorativní kosmetika

Při péči o vlasy byste doma určitě neměli nechat šampon, kondicionér a hlavně hřeben, na který se rádo zapomíná. Jestliže se chystáte do teplých krajin, opalovací krém je samozřejmostí, možná však nepohrdnete ani ochranným sprejem na vlasy, který se postará o jejich ochranu před slunečním zářením. Některé ženy se na dovolené neobejdou bez make-upu a dekorativní kosmetiky. Doma by tak neměly zůstat nejen vaše oblíbené produkty, ale i odličovací voda a tampony, které vám pomohou po náročném dni líčení očistit a dovolí pokožce zrelaxovat. Vypadá to možná děsivě a možná máte pocit, že se vám to do kufru rozhodně všechno nevleze. Dokázaly to ale i jiné ženy, dokážete to tedy taky!

Back To Top