Pokud máme prakticky neustávající psychické potíže, jsme ochotni vyzkoušet prakticky cokoliv, jen abychom se jich zbavili. Rozhodně nepomáhá ani fakt, že jsou doposud navzdory všem výzkumům v této oblasti mezi lidmi poněkud stigmatizovány, a mnoho lidí se za ně i stydí. Pokud se nakonec odhodláme navštívit odborníka, neznamená to, že máme vyhráno. Často je potřeba nalézt konkrétní kombinaci psychofarmak, která nám pomůže, což může trvat i poměrně dlouho. Část lidí se tedy rozhodne hledat nějaké rychlé, jednoduché řešení.

kratom je čím dál oblíbenější

Za jedno z nich je považována i rostlinka kratom. Ta totiž obsahuje psychoaktivní látky, a její uživatelé tvrdí, že pomáhá od nejrůznějších psychických problémů, byť průkazné studie, které by toto tvrzení dokazovaly, zatím neexistují. To však lidem nebrání, aby jej také nevyzkoušeli.

Problém je v tom, že u nás má kratom prodej Kratom Power poměrně přísně regulovaný. Vzhledem ke svým psychoaktivním účinkům je totiž dle zákona považován za drogu, byť v porovnání s jinými mírnou. Přesto se na jeho prodej vztahují speciální pravidla, což znamená, že není tak snadné jej získat.

kratom lze koupit přes internet

Samozřejmě na internetu najdeme hned několik prodejců, kteří jej nabízí. Avšak jejich skladové zásoby jsou omezené a ceny vysoké. Navíc jej nelze jen tak objednat. Nejprve potřebují potvrzení, že jste plnoletí, což znamená, že jim musíte svěřit své osobní údaje. A zdaleka ne každý je k tomu ochoten, ani to není z bezpečnostních důvodů doporučováno.

V kamenných obchodech jej však jen tak neseženete, a i zde by po vás chtěli občanský průkaz. Největší šanci budete mít v obchodě s různým ezoterickým a jiným zbožím, případně s bylinkami. Avšak šance, že na něj i zde narazíte, je poměrně malá.

Rozhodně se však vyvarujte různých podloudních obchodníků, ať už na internetu nebo v reálném světě, kteří po vás žádný doklad nechtějí. Zde je totiž pravděpodobné, že ani nedostanete ten druh, který chcete, případně bude namíchaný. A to by vám mohlo způsobit velmi vážné problémy.

Back To Top