iPhony jsou telefony od společnosti Apple, který patří mezi špičku na trhu už mnoho let. Proslavil se prvním zcela dotykovým displejem ještě v době, kdy firmu vedl Steve Jobs. Jeho ikonické roláky s teniskami a hlavně konference ohledně novinek nezapomene asi žádný fanoušek této značky. Když předvedl světu první iPhone, šlo o revoluci, která změnila svět mobilních telefonů. I další výrobci začali na trh přinášet svoje dotykové telefony, ale žádný z nich se nestal natolik oblíbený jako ten od Applu. Důvod je jednoduchý – iPhone je telefon s uzavřeným a intuitivním operačním systémem, který dokáže ovládat i člověk, který k informačním technologiím rozhodně nemá blízko.

černé hodinky

Apple začal pracovat i na vývoji dalších zařízení, která spolu dokážou skvěle spolupracovat. Užíváním notebooku, telefonu a třeba hodinek od Applu tvoří jeden ucelený ekosystém, ve kterém spolu tato zařízení dokážou velice efektivně komunikovat a fungovat. Skvělým příkladem jsou notifikace. Jakmile vám přijde zpráva, zobrazí se nejen na telefonu, ale i na hodinkách a notebooku. I proto jsou zařízení od Applu skvělou volbou pro všechny kteří hledají kvalitu a hlavně systém, ve kterém budou aplikace pracovat aniž by se samy ukončovaly.

apple hodinky

Jen co Apple na trh uvedl svoje první hodinky s názvem Apple Watch, získaly si sportu příznivců. Stejně jako jiná zařízení jsou velmi stabilní a skvěle se ovládají. Nabídky revoluční funkce které umožnily odpovídat na zprávy a zvedat hovory. Díky nim se také dají sledovat sportovní výkony v mnoha sportech a v neposlední řadě díky nim můžete sledovat i své vitální funkce. Bohužel jejich displej se dá při sportu velice snadno rozbít. Proto byste na nich měli nosit kryt na apple watch, který jej ochrání před poškozením. Výměna displeje není levnou záležitostí a kryt stojí doslova pár korun.

Back To Top