Mám ráda sport a nejraději jsem si oblíbila právě plavání. Ale moje plavecké techniky nejsou úplně dokonalé a není to nic moc, ale i tak moc ráda plavu. S mou kamarádkou také občas v létě jezdíme na přehradu a řeknu vám, že kdybych nemusela chodit do práce, tak bych snad na přehradě byla každý den. Je to tam opravdu perfektní. Navíc také tam jsem se seznámila s tolika lidmi, že vždycky s kamarádkou tam také třeba na noc posedíme. Popovídáme si, zazpíváme písničky a je to. Ale také jsem chtěla vypilovat své plavání. A protože mému synovi už je pět let, tak nastal podle mého názoru čas, aby se můj syn naučil plavat.

Plavání je perfektní sport.

A protože bydlíme v Praze, tak jsem hledala různé plavecké kurzy v Praze. Trenér plavání v Praze https://plaveckytrener.cz/ opravdu je, jenom musíte vědět, kde máte hledat. Zkuste se podívat na webové stránky plaveckytrener.cz, tam najdete trenéry plavání v Praze. Mně to trvalo docela dlouho, než jsem našla toho pravého a ideálního trenéra na plavání v Praze. Naštěstí jedna moje známá, kterou jsem právě často potkávala na přehradě, tak ona mi poradila, jaký plavecký trenér bude pro mě nejvhodnější, aby mě naučil lepší technice plavání. I pro mého syna, aby ho naučil plavat.

Plavání a potápění mě baví.

Chtěla jsem, aby mého syna naučil hlavně plavat a také to, aby ho naučil potápět, protože můj syn se bojí vody a chtěla jsem, aby tento strach překonal, protože až pojede syn třeba se školou na nějaké plavecké výcviky, tak jsem nechtěla, aby můj syn byl pozadu. Chtěla jsem, aby syn už uměl dopředu plavat. Myslím si, že nejsem jediný člověk, jediný rodič, který by si tohle přál, protože většinou když je dítě s něčím pozadu, tak ostatní děti se mu také mohou smát. A já bych tohle nestrpěla. Proto jsem byla ráda, když jsem potom našla kvalitního pražského trenéra plavání, opravdu nám pomohl. Je opravdu skvělý, syna naučil rychle plavat. A nejvíce mě potěšilo, že právě můj syn se přestal bát vody. Nic víc jsem si přát nemohla a jsem s ním maximálně spokojená.

Back To Top