Žijete v Praze nebo okolí a nemáte pro svého psa či kočku veterinární péči? Hned po pořízení zvířete byste si měli najít, která veterinární klinika má volné kapacity, a hned tam svoje zvíře zaregistrovat. Jedině takto se vyhnete tomu, že budete potom s nemocným či zraněným zvířetem obořovávat kliniky a hledat, kde vám zvíře ošetří. A v některých případech jde doslova o čas.

pes na veterině

AltaVet je veterina v Praze 10 a ještě volnou kapacitu má, a poradí si s nemocemi i úrazy psů, koček, králíků a fretek. Samozřejmostí je očkování a různá vyšetření nejnovějšími přístroji. Klinika je moderně vybavena a snadno dostupná a k dispozici máte parkování přímo před ní. Pokud potřebujete vykastrovat psa nebo kočku nebo třeba vytrhnout mléčné zuby, které samy nevypadly, i to je součást běžné veterinární péče na této klinice.

AltaVet nabízí nejen moderní vybavení a širokou nabídku služeb, ale i skvělý tým lékařů a sester, kteří vždy dělají vše pro to, aby byl váš zvířecí kamarád v těch nejlepších rukách. Kromě skvělé lékařské péče nabízí klinika i přátelský přístup a citlivé jednání, které je velmi důležité nejen pro pacienty, ale i pro jejich majitele. A navíc moderní a plně funkční webové stránky pomocí majitelům zvířat objednat se v požadovanou dobu a nebo se podívat, kdy ordinuje zrovna váš lékař.

zvířata klinika

Určitě i vy chcete, aby bylo vaše zvířátko v té nejlepší možné péči. Tato veterinární klinika je na skvělé úrovni, a vaše zvířátko tu bude jako v bavlnce. Je to klinika, kde lékaři neponechávají nic náhodě, a vždy je pro ně na prvním místě zdraví vašeho zvířete. Očekávat tady můžete lidský přístup v jakékoliv situaci, vynikající péči a ordinační hodiny až do 22 hodin. Co se týče cen, ceník najdete na webu, a díky tomu budete vědět, kolik péče bude zhruba stát. Klinika přijímá i platební karty, a i přes náklady jsou zde ceny přijatelné.

Back To Top