Představte si tu změnu, kdybyste po příchodu z práce domů nemuseli dělat vůbec nic. To by byla pohoda! Žádné vysávání koberců, umývání nádobí, utírání prachu, prostě nic. A ještě navíc by pro vás byla připravena vana horké vody a káva tak, jak ji máte rádi. Zdá se vám to jako science fiction? Tak právě tento sen z daleké budoucnosti je nyní zde!chytrý telefon
Nejedná se o nic jiného, než o internet věcí, který můžete mít nyní doma klidně i vy. Přesně v takové podobě, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Stačí, když veškeré elektrické spotřebiče propojíte skrze internet se svým chytrým telefonem a jejich ovládání budete mít stále po ruce. Kdekoli. Kdykoli. Od této chvíle bude vždy všechno přesně podle vašich představ.
Bojíte se, že si na takové novoty nezvyknete? Máte strach z ovládání? Nemáte rádi velké změny? Pak není nic jednoduššího, než si všechno pomalu vyzkoušet. Nikde není psáno, že svůj domov musíte proměnit hned, na počkání. Jestliže velké změny nejsou váš styl, jděte na vše pomalu, postupně. K tomu, abyste si vyzkoušeli, jak to celé funguje, si můžete domů pořídit třeba chytré osvětlení philips hue od Lightpark.
Zapomeňte na to, že k tomu, abyste si rozsvítili anebo naopak zhasli, musíte obíhat všechny vypínače, nyní už nemusíte. Ať už chcete regulovat světlo v libovolné místnosti, ze svého místa se nemusíte hnout ani o krok. Stačí, když jednoduchým pohybem ruky stisknete příslušné tlačítko v aplikaci na vašem chytrém telefonu, a je to. Uvidíte, že si takové ovládání okamžitě zamilujete.žárovka, inovace, chytré osvětlení
Toto chytré osvětlení philips hue umí ovšem ještě mnohem více. Třeba rozsvěcet, tlumit anebo vypínat veškeré lampy v domě naráz. A je úplně jedno, zda jde o stropní svítidla, bodové osvětlení anebo stolní lampy, vše máte po ruce na jednom místě.
Už nikdy po odchodu z domova nebudete muset tápat, zda je vše v pořádku – vždy budete v obraze, vždy budete mít ovládání po ruce.

Back To Top