Ptala jsem se jednoho náhodného může, proč si všechny ženy a slečny myslí, že jsou všichni chlapy stejný. Já tomu nerozumím, protože mi přijde každý člověk jiný a odlišný. Jeho odpověď zněla, že si každá slečna či žena představuje dokonalého může. „Asi to, že nejsme ve správnou chvílí tím, kým ony chtějí, abychom byli“. A musím souhlasit, protože každá z nás si myslí, že si najde prince z pohádky a bude mít vše co jí na tváři uvidí. Jednou chce žena, aby muž nosil více peněz, ale pak nadává, když není doma. Jednou je citlivý a pak zase není. Je to s námi těžké.

muž

Kamarádky v mém okolí si neustále stěžují, že jím něco jejich přítel něco nedává nebo jím něco chybí, ale nemají to. A kvůli tomu si musí hned hledat někoho jiného, aby to naopak získaly, ale bohužel od cizího člověka, kterého moc neznají. A to mi přijde největší chyba, protože muž je též chápavý, citlivý a rozumný. Záleží, na kterého může narazíte, ale každý chlap je různý. Takže nesouhlasím s tím pravidlem, že je každý chlap stejný. Já sama jsem toho svědkem. Mám přítele, který je chápavý. Žárlím, ale dělá všechno proto, abych neměla důvod. Když se mu něco nelíbí, tak mi to narovinu řekne a není naštvaný. Dokonce zná i větu „omlouvám se“. A takový je muž snů! Věřte mi. A na může snů si musíte počkat, protože ten přijde, když to nejméně čekáte. Jako se to stalo mně! Potkala jsem ho a věděla jsem, že on je ten pravý. Čekala jsem dva roky a teď? Bydlíme spolu a jsme každou chvíli po svém boku.

chlap

Nejkrásnější pocit, věřte mi. A takový pocit budete cítit i vy! Jen vydržte! Musím říct, že když vím, že je to ten pravý, tak jsem každým dnem více zamilovaná. Vím, že bude skvělý otec našich dětí, i kdyby se mělo stát cokoliv, tak věřím tomu, že náš vztah vždycky bude hluboký a bude mít nějaké pouto. Muži jsou stejní jako ženy jako ženy jsou stejní jako muži. A proč? Protože jsme lidi a každý člověk má své priority, pocity apod. Proto dejte každému šanci a poznejte osobu či duši těch druhých, protože nikdy nevíte, jestli jednoho dne nebude otec vašich dětí anebo to může být klidně jenom nejlepší kamarád pro vás. Je skvělé získat i dobré přátelé, protože z toho může kdykoliv vzniknout cokoliv. Ať už přátelství či láska.

Back To Top