Nakupování v kamenných prodejnách má větší kouzlo, než objednávky uskutečňované přes Internet, jste tu v přímém kontaktu s lidmi, a to nic nedokáže nahradit. Můžete je pozdravit, popovídat si s nimi a někteří umělci, jako byl Daniel Nekonečný, mohli své okolí i inspirovat životním entusiasmem. Inspirativní však mohou být i docela obyčejné plátěné nákupní tašky. Abychom to upřesnili, inspirací není taška jako taková, ale potisk. Jde o poměrně velkou prezentační plochu, na níž můžete zobrazit celou řadu zásadních informací.

nákupní tašky

Nabídněte lidem něco víc, než ponurý svět – také vám připadá moderní svět postavený na hlavu a vzhůru nohama? Někteří lidé vytváří doslova peklo na zemi a někdy si to dokonce vůbec neuvědomují. Přehoďme výhybku a začněme u sebe. Třeba tím, že si necháte na tašku vytisknout pozitivně zamýšlené citáty slavných osobností. Další možností je potisk přírodních krás, velmi působivé jsou zejména květiny a motýlí křídla.

Poskytněte lidem nápady a inspiraci – mnoho lidí potřebuje vzor, aby se mohli od něčeho odrazit, když se utápí v depresích a čelí stresu. Nabídněte jim potisk ve formě některých výjimečných hradů, zámků, zoologických a botanických zahrad či rozhleden, kam by se mohli vypravit.

oranžová nákupní taška

Barva tašek a potisku – k lidem promlouvají i barvy, i když se možná tváří, že přece jen je černá a šedá lepší. Černá s šedou pouze barvy blokují a zastírají, vy se orientujte na barvy pastelové, co jsou obsažené v duhovém spektru bílého denního světla. Barevná taška dokáže zlepšit náladu, posílit sebevědomí a dobít energií. Velmi pozitivní vliv má zejména žlutá a hráškově zelená, jsou to barvy teplé a pocitové, související s náladou, srdečností, láskou a empatií.

Výhodou reklamních tašek s potiskem https://promotextile.cz/cs/13-tasky je jejich nízká cena, můžete si jich proto pořídit více, v různých barvách, a třeba na každý den jednu s nápisy „pondělí“ či „čtvrtek“, podobně, jako to provádí někteří výrobci dámských kalhotek.

Back To Top