Také pracujete hodně často s počítačem? Třeba máte zaměstnání, kde potřebujete mít také počítač. Řeknu vám, že někdy je to opravdu hrozné. Také pracuji s počítačem. Mě by tohle sice nevadilo, že v zaměstnání mám opravdu hodně práce na počítači, kde jsem na něm třeba sedm anebo i devět hodin denně. Potom mám také brigádu, kterou mám doma. Tam potom pomáhám psát různé recenze na různé výrobky. To jsem potom také dvě hodiny na počítači, takže já vlastně skoro půl dne strávím jenom na počítači. Mě by třeba nevadilo, akorát mě opravdu hodně trápí, že vždycky z toho všeho strašně moc bolí oči. Proto jsem ráda, že existují brýle, které právě chrání oči před počítačem a před jeho obrazovkou.

Nejsou brýle jako brýle.

Brýle pohlcující modré světlo jsou opravdu kvalitní brýle. Skvěle pohlcující modré světlo. A seženete je samozřejmě také v optice anebo se zkuste zeptat svého očního lékaře. Nebo se také koukněte na různé webové stránky, na webových stránkách právě najdete brýle, které pohlcují v modré světlo, které velice škodí nejen očím, ale také pleti. Modré světlo, které právě vyzařuje z televize nebo z počítače, tabletu či mobilního telefonu, tak to právě způsobuje, že vaše pleť opravdu rychleji stárne.

Brýle nosím každý den.

Můžete mít potom hluboké vrásky, a to hlavně kolem očí. A dokonce také na čele. Když jsem tohle slyšela, bylo to pro mě poslední sousto. Hned jsem si řekla, že si musím objednat brýle, které pohlcují špatné modré světlo. Bez nich se už vůbec neobejdu, takže jsem si raději pořídila dvoje brýle pohlcující modré světlo. Jedny mám doma a druhé mám v zaměstnání. Kdybych náhodou někdy nějaké zapomněla, tak vím, že mám na dvou místech alespoň kvalitní brýle, které pohlcují modré světlo. Opravdu si už bez nich nedokáži představit život a vám je také doporučuji, pokud nechcete mít opravdu vrásčitý obličej.

Back To Top