Je opravdu mnoho lidí, hlavně tedy maminek, které stále neví, jaké pleny pro své novorozence používaly. A je opravdu mnoho způsobu a typů anebo rad, jaké pleny pro novorozence budou ty nejlepší. Někdo používá takové ty jednorázové pleny, že když se ušpiní, tak se normálně vyhodí do popelnice. Myslím si, že jsou velice praktické. A hodí se hlavně na cesty. A pak tady samozřejmě jsou také látkové pleny, které jsou spíše na domácí použití. Je na nich opravdu výhodné, že po je ušpinění nemusíte vyhodit, ale pouze je vyváříte v horké vodě a můžete je také vyprat. Jenom si dejte samozřejmě pozor, aby byly vždycky hygienicky čisté.

Mám šťastné dítě.

A pokud vás třeba zajímají novorozenecké pleny Jaro, tak se podívejte na webové stránky delamedoplen.cz, kde také třeba uvidíte novorozenecké pleny. A tato plena se mi opravdu hodně líbila, protože vnější vrstva je stoprocentní polyester. Například ale vnitřní vrstva je zase bambusový uhlík a polyester s mikrovláknem a lemování je také z polystyrenu. A pokud nevíte, jak byste tyto novorozenecké pleny Jaro měli prát, tak doporučení je na čtyřicet stupňů, a to hlavně kvůli membráně materiálu. Tyto pleny se nežehlí a vůbec hlavně nepoužívejte žádná bělidla ani aviváže.

Pleny jsou kvalitní.

V sušičce je vždycky nastavte na opravdu šetrný program s nízkou teplotou. A opravdu je nesmíte sušit na přímém zdroji tepla, jako je například radiátor anebo třeba přímé slunce. Myslím si, že právě v těchto plenkách bude vaše miminko opravdu šťastné a veselé, a navíc mají opravdu krásný design. A novorozenecké pleny Jaro Delamedoplen vás jistě bude překvapovat i nadále. Má opravdu kvalitní a praktické patenty, díky nimž je přebalování potom hračka a nemusíte se tak u toho namáhat. Já sama za sebe jsem za tyto novorozenecké pleny velmi ráda. Novorozenecká plena Jaro bude pro vaše děťátko opravdu ideální.

Back To Top