Všichni víme, že jednoho dne jistě bude každý někdy potřebovat tepelné čerpadlo. Když jsem se dozvěděla, že můj přítel už chystá fakt, že budeme také někdy potřebovat tepelné čerpadlo, tak jsem byla docela překvapená. Netušila jsem, že už ho budeme potřebovat. Protože si také vzpomínám, jak jsme asi před deset anebo patnácti letech už se o tom bavili, že bychom potřebovali nové tepelné čerpadlo. A když mi přítel řekl, že už ho koupil, tak jsem o tom vůbec nevěděla. A protože s přítelem bydlíme v Plzni, tak jsme samozřejmě chtěli některé tepelné čerpadlo z Plzně.

Jaké máte čerpadlo?

A když jsem se potom podívala na webové stránky sunus.cz, kdy jsou tepelná čerpadla, tak mi docela zaujalo tepelné čerpadlo vitocal 100 A. Toto je tepelné čerpadlo, které se řídí vzduch voda. Znáte ten systém? Je to velice efektivní a myslím si, že i vy tomuto tepelnému čerpadlu z Plzně přidejte na chuť. Stačí jen vydržet a uvidíte sami, že to má jen samé plusy. Má samozřejmě maximální účinnost, kdy se spotřebuje opravdu minimálně energie. Tohle jsem vždycky chtěla, potom jsem toužila po tom, aby něco jelo opravdu na maximum, ale zase aby to mělo nízkou energii.

Čerpadla jsou nutná.

Toto je opravdu nové tepelné čerpadlo vitocal 100 A, které najdete jak v Plzni, tak také kdekoliv jinde. Pokrývají většinu požadavků u novostavby i při modernizaci novostavby. Tohle právě potřebujeme při modernizaci naší stavby, protože děláme přístavbu, a ještě děláme rekonstrukci sklepa a půdy, takže my nějaké tepelné čerpadlo z Plzně jistě potřebujeme. A je vážně mnoho typů, které si můžete pořídit. Jsou různé typy tepelných čerpadel. Já sama jsem byla docela nerozhodná, protože jsem netušila, jaké tepelné čerpadlo pro nás bude nejvíce vhodné. Raději jsem příteli řekla, abychom si ujasnili to, co budeme od tepelného čerpadla čekat. Kvalitu a nízkou cenu? Ano, i tohle jde.

Back To Top